top of page

Kontakt

Adres Firmy:

 

ARMARX W.M.

ul. 3 Maja 55/16
34-220 Makow Podhalanski
Poland

Dane rejestracyjne:

NIP: 5521079343
REGON: 070875681

Telefon:

+48 33 8773571

+48 505047865

e-mail:

info@armarx.com

O nas

Wzór_2_Pieczęć_Rzetelna_Firma_PL.jpg

ARMARX jako firma powstała w 2016 roku na bazie doświadczeń poza działalnością gospodarczą. Dzięki nabytej wiedzy i sporych doświadczeń, udało się wypracować prezentowane urządzenia. W najbliższej przyszłości będą doskonalone pod względem oprogramowania zarówno układowego (firmware) jak i zewnętrznego (PC/Mac/iOS/Andro/Linux). 

 

Oferujemy komputery akwariowe nowej generacji skonstruowane przez nas z myślą o użytkownikach zajmujących się różnymi typami zbiorników. Zarówno słodkowodnych jak i słonowodnych. Tradycja konstrukcji komputera podstawowego, jakim jest Aqua Reef Meter (ARM) sięga przeszło 8 lat historii. W tym czasie nastąpiła znaczna modyfikacja i rozwój tej konstrukcji. Do postaci obecnie prezentowanej w zupełnie nowej odsłonie. 

Zastosowano specjalnie do tego celu nową technologię sterowania listwą zasilającą urządzenia 230V bezprzewodowo. Rozwiązanie to usprawni za pewne ulokowanie komputera w pobliżu zbiornika, bez konieczności sięgania do zasilania urządzeń. 

 

Konstrukcja rozszerzonej wersji komputera akwariowego, jaką jest Aqua Reef Meter Extended (ARMX), to konstrukcja z myślą o bardziej zaawansowanych możliwościach zastosowania elektroniki przy zajmowaniu się zbiornikami wodnymi, terrariami czy innymi miejscami z przeznaczeniem do kontrolowania. ARMX mierzy dodatkowe parametry chemiczne, dysponuje komunikatami głosowymi oraz wysyła powiadomienia SMS. A wszystko to można poustawiać za pomocą połączenia w sieci LAN bezprzewodowo (WiFi).  

 

ARMX przekazuje poprzez sieć LAN dane do aplikacji na dowolnej platformie: MS Windows, OS X, iOS, Android Linux. Mamy nadzieję, żę prezentowane nowe wersje komputerów oraz paru innych gadżetów do nich przeznaczonych, będą służyć sprawnie i bez awarii. 

shutterstock_404961700.jpg
bottom of page